26 Şubat 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı!

Kamu midi paketi ve avantaj kampanyası içerisinde kullandığım sms paketinin bittiğine dair bilgi mesajı ulaşmadığı için faturamın düzeltilmesini talep ediyorum.

1 yıldır Vodafone kullanıyorum ve her ay problem yaşadım gecikmeli gelen sms'ler ya da bana ulaşmayan bilgi mesajları için tarifemin 2 katından fazla faturalar ödemek zorunda kaldım.
Ailemde 7-8 kişi Vodafone kullanıyoruz faturam düzeltilmezse hepsini taşıyacağız. Memnuniyet açısından ve hatalı mesaj ulaşımından iade talep ediyorum.

Hale 74 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön