19 Şubat 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı!

Ocak 2014 ayı sonunda numaramı Vodafone'dan başka bir operatöre taşıdım. Vodafone'dan gelen bilgilendirme mesajı ile ocak 2014 ayı faturama 15 tl ilave yapıldığını ve tutarın kredi kartımdan tahsil edildiğini öğrendim. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım. Herhangi bir taahhüdümün olmadığını faturama niye 15 tl ilave edildiğini sordum.

Onlarda bana taahhüdümün olmadığını, 'önümüzdeki 1 yılın vergisinin' faturama ilave edildiğini söylediler. Uygulamanın çok saçma ve mantıksız olduğunu, bunu hangi genelgeye göre yaptıklarını bana mail yoluyla ispatlamalarını istedim. Ancak bana bunun' yasal hakları olduğunu, ispatlayamayacaklarını 'söylediler. Bana göre bu haksız bir tahsilattır.

Saadet 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön