05 Şubat 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı.

21 aralık 2013 tarihinde Vodafone'da bulunan hattımı iptal ettirerek yine Vodafone'dan bir hat satın aldım. Aynı gün hattı iptal etmek için 1 hafta içerisinde sizi müşteri temsilcisi arayacak dediler. Neyse onlar aramayınca ben aradım 1 hafta sonra bana kapattırdığınız hattı kullanmadan ayın 31'inden sonra tekrar arayın bir sonraki döneme fatura kesilmesin dediler ve fatura stop yaptık dediler ben tamam dedim. Neyse takip eden ayda 70.20 tl fatura geldi onu ödedik. Cayma bedeli falan filan ve ardından 38.30 tl'lik bir fatura daha geldi. Müşteri temsilcisini aradım ve bana fatura kesin tarihiniz her ayın son günü olduğu için bir fatura daha kesildiğini söylediler.

Yasin 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-07 18:14:00 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Yasin 08 Şubat 2014

    Herkeze aynı şeyleri söylüyorlar... Uğraşmak istemiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön