22 Ocak 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı.

Kısaca 13.01.2014 tarihinde faturalı olan hattımı faturasız kontörlü hatta çevirdim. Kullandığım tarifenin faturası 23 tl fatura kesim tr. 15 ocak. Dolayısıyla 23 tl olması gereken son faturam 40.80 tl çıkmış. Müşteri hizmetlerini aradım (21.01.2014) benim ve hattımla ilgili bir problem olmadığını durumun incelenmesi söyleyen operatör şikayet dilekçesi oluşturdu. Aynı gün cevap geldi ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir deniliyor. Vodafone benden almayı düşündüğü bu fazla ücreti neyle ilişkilendirdiğini bana açık seçik beyan ve ispat etmek durumunda değil midir?16.01.14 tarihinde başka operatöre geçtim diye haksız bir kazanç elde etmeye çalışmaktadırlar. Şikayetçiyim.

Mine 17 Okunma

Cevaplar

  • Mine22 Ocak 2014

    Yapılan görüşmede bahsedilen fazla ücretin devletin kestiği bildirildi. faturamı ayrıntılı olarak vergiye giden bölümünde ayrıntıların içine alarak bana iletmenizi istiyorum. çünkü operatörünüz ayrıntılı faturada bu ödemenin ayrıntılı faturada olmayacağını söyledi. bunu kabul edemem çünkü Devletin vergisini benden isteyip tahsil ediyorsunuz bunu faturada göstermeyi kabul etmiyorsunuz. Hukukuzluk değilmi bu?Benim bilgi edinme hakımı elimden almaya çalışan kişilerin adil olduklarını hiç düşünmedim. Ayrıca operatörleriniz böyle bir vergiden haberdar olmadıkları için mi, faturamın neden böyle çıktığını sorgulamak için sürekli zaman istediler. Bu sorunun cevabını ben soruncamı öğreniliyolar acaba?

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 535622**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön