20 Ocak 2014

Vodafone Haksız Fatura Çıkardı!

Vodafone'dan kurumsal bir hat aldım keşke almaz olaydım. Aylık 700 dk paket satın aldım, 6 ay oldu toplam 500 dakika görüşemedim. Bana fatura bildirimi gelmediği için şu an telefonu görüşmeye kapattırmışlar. Bana hangi hizmeti ne kadar tl'ye verdiniz? 6 aydan beri kaç dakika görüşme yaptım, karşılığında ne kadar fatura gönderdiniz?

Bu sorulara yanıt alamadım. TV'lerde her zaman reklam veriyorsunuz ve insanları yanıltıyorsunuz? Müşteri hizmetlerini arıyorum. Oradaki kişiler rutin bazı kalmalar öğrenmişler bize onları söylüyorlar hiçbir çözüm üretmiyorlar. Bana vermediğiniz hizmet için yarın bir gün icraya verirsiniz, bende tüketici hakem heyetine.

Kenan 73 Okunma

Cevaplar

 • Kenan 09 Şubat 2014

  defalarca aradım hiç bir çözüm yoluna gidilmedi hiç kimse beni aramadı. Titizlikle yalan yazıyorsunuz

 • Kenan 27 Ocak 2014

  şikayete cevap bile veremiyorlar. Çünkü müşteri ilişkileri çok kötü, bu firmaya bağlı hiç bir hattı aramıyorum. Bütün arkadaşlarıma anlatıyorum. bu vodafon firmasına yaklaşmayın yanarsınız diyorum. doğru hiç bir hizmeti yok. Arkadaşlarımı Turcell'e geçmesini sağlıyorum

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön