11 Nisan 2013

Vodafone Haksız Fatura!

3 mart tarihinde iptal talebi verdiğim ve kullanıma kapatılan hattıma vergilerin yansıtılacağı söylenmiştir fakat bunun üzerine bir de tarife yansıtılıp 75 tl fatura edilmiştir,kullanıma kapatılan ve iptal talebi verilen bir hatta tarife yansıtılmayacağı söylenmiş,bir kaç gün ardından abone merkezine gidip teyit alınmış,imza atılmış ve sadece vergilerin yansıtılacağı söylenmesine rağmen 74 TL 'lik bu faturayı kabul etmeyip,yasal yollara başvuracağımı belirtmek isterim.

Cenk 30 Okunma

Cevaplar

  • Cenk11 Nisan 2013

    Müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebi bıraktığım tarihten itibaren hattım kullanıma kapalı,kapalı olan hattıma nasıl paket tanımlabiliyor,bunun cevabını verebilecekmisiniz ?

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,546575****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 6. günü olduğu 13.03.2013 tarihinde iptal talebinizin alındığı görülmüştür.Bu bağlamda 06.04.2013 dönemini kapsayan faturanızda paket ücreti ve vergilerinizi kapsamakta olup,ücretlendirmenize yönelik sorun bulunmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön