05 Şubat 2015

Vodafone Haksız Fatura!

Vodafone hattım otomatik ödeme talimatı ile ödeniyor. 10. aya ait fatura ödenmemiş 11. ay faturası ödenmiş ve 12. ay faturası çekilmemiş diye benden habersiz taahhüdü bozarak benden taahhüt bedeli istiyor.

Bana basılı halde fatura göndermeden ( ödenmediğini buradan görebilirim) veya mail ile fatura göndermeden bunları geçtim bir kere arayıp faturaların durumunu söylemeden(en azından bir kez arayıp haber verebilirsiniz ki hattım iptal olana kadar ödenmemiş faturam olduğunu dahi bilmem mümkün değil) benden hangi hakla taahhüdü bozup benden bunun parasını vermemi istersiniz?

İlker 108 Okunma

Cevaplar

  • İlker11 Şubat 2015

    Ulaştım ancak şikayetimle alakalı bir çözüm üretemiyorsunuz. Klişe cevaplardan başka cevabınızın olmaması haklı olduğumun bir göstergesidir.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön