12 Ağustos 2013

Vodafone Haksız Fatura!

10.08. 2010 tarihinde Vodafone abonesi oldum. Daha sonra 11.07.3013 tarihinde aynı daha iyi paket ve daha ucuz şartlarla Avea operatörüne geçtim. Vodafone 06.07 2013 ile 11.07.2013 tarihinde kullandığım telefonuma 1 aylık tam fatura yansıtıyor. Bu şekilde her iki operatöre de fatura bedeli ödüyorum. Bir aya iki fatura birden ödemiş oluyorum. Vodafone'dan ricam faturamı kullandığım gün sayısı olarak hesaplayarak ücretlendirmesi istiyorum.

Özer 59 Okunma

Cevaplar

  • Özer15 Ağustos 2013

    ilgi sıfır çözüm sıfır

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Sayın Ö***** L***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 11.07.2013 tarihinde farklı operatöre geçiş yapıldığı ve fatura kesim tarihinizin her ayın 6. günü olması sebebiyle çıkan son dönem faturanıza toplu süre kulanım ücretinin yansıtıldığı ve kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı bilgisini aktarmak ister,fatura tutarınızda sorun bulunmadığından tarafımızca müdahale edilemeyeceğini belirtmek isteriz.Kullanmış olduğunuz tarife ile ilgili CepAvantaj MiniHeryöne paketinde dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir .Konu ile ilgili detaylara http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/tarifeler/cep-avantaj-mini-her-yone1 linki üzerinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön