16 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura!

Kullanmakta olduğum 3 adet kurumsal hattımın 30 tl karşılığı 500 dakka ve 1 tl ilave ile ilave 500 dakka olan paketle taahhüt yaptım yaklaşık 1 yıl kullandıktan sonra taahhüdümün bitmesiyle her birine bana bildirilmeden 93. 5 tl fatura yansıdı ve ilginçtir ben ikinci taahhüdü yaptıktan hemen sonrasına bana mesajla bildiriliyor.

Bu durumdan dolayı 300 tl yakın fatura ödemek zorunda kalacağım bunu bir haksızlık olarak görüyorum hiçbir bildirim ve karşılığı açıklanmadan kendi personelleri taahhüdü yaptırıp çekip gidiyorlar ve sürprizlerle karşı karşıya kalıyoruz talebim şu ki en azından 93 TL ödemem gereken faturayı bir önceki ayda ödediğim fiyattan düzeltmelerini istiyorum.

Bilal 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön