14 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura!

Yaklaşık 5 ay önce Vodafone dan İphone5 cihaz aldım.Ücretini 12 ay kredi kartıyla ödedim. Nisan ayında 119,60 tl fatura geldi. Bu faturaya itiraz ettim(22.04.2013). 15 gün içinde itirazınız sonuçlanır dediler.Ancak bugüne kadar 22 gün geçmesine rağmen itirazım sonuçlanmadı.Hattım kısıtlanıyor. Her gün yeniden müşteri hizmetlerini arıyorum. Hattımı açtırmaya çalışıyorum.

Agah 131 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde 506610****numaralı hattınız için 06.08.2013 tarihinde iade işlemlerinizin başlatıldığı 4 iş günü içersinde hesabınıza aktarılıcağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Agah16 Mayıs 2013

    Vodafone müşteri memnuniyetine hiç dikkat etmiyor. Nisan ayı faturama itiraz ettim. 22.04.2013 ten bu yana titizlikle inceliyoruz diyorlar. Ancak hala 24 gün oldu sonuç yok. Telefonum hala kısıtlı İnternet'e giremiyorum. Vodafone geçtiğime çok pişmanım.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön