14 Mayıs 2013

Vodafone Haksız Fatura!

Ben yıllardır Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım. TARİFEM 55 TL lık tarifedeydi cihaz aldığım için 24 ay sözleşme yaptım. sözleşme süremin hangi gün biteceğini vodafon merkezlerinden öğrenip hesabını bilen tarife 500 e geçtim. Amacım faturamı 35 tl ye düşürüp sabit ödemekti dakikalarımı bile dolduramadım .

1 aydır kullanıyorum az fatura beklerken 95 tl lik fatura geldi.Hemen müşteri hizmetlerini aradım eski tarifeyle yeni tarifeyi aynı anda fatura ettiklerini öğrendim. Bu çok haksız kazanç ve ödemek zorundaymışım. Telefonla abone olduğum içinmiş. O halde neden telefonla hizmet veriyorlar abonelik için. Ben hakkımı nasıl arayacağım hiç konuşmadığım bir faturayı ödemek zorunda mıyım?

Feryaz 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,532496****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 14.05.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön