25 Ocak 2014

Vodafone Haksız Çağrı Merkezi Ücreti Kesti.

25.01.2014 tarihinde aradığım müşteri hizmetleri sistemlerinde arıza olduğunu ilerleyen saatlerde aramamı söyledi. Fakat işin ilginç tarafı her arama 43 kuruş peki ilerleyen saatlerde sistemdeki arızanın giderileceği garanti mi ? Hayır peki yine arayacağım 43 kuruş yine kesilecek bu parayı 10 bin bilemediniz 100 bin aboneden kesseler ? Elde edilen haksız kazanca bak. Sistemde arıza varsa sorun gideremiyorsanız gelen aramalardan aldığınız ücreti iade etmeniz lazım. Bu sebep ile aramam sonucu alınan 43 kuruşluk ücretin sizden kaynaklanan sistemlerinizde oluşan hatadan dolayı sorunuma çözüm bulamadığınız için tarafıma iade istiyorum. Böyle şey olmaz. Bunun adı haksız kazançtır.

Engin 984 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön