04 Şubat 2014

Vodafone Haksız Borç Çıkardı!

Vodafone 543 kod eskiden Telsim idi. 3- 4 ay önce iptal ettirdiğim hattım elimde iptal belgem olduğu halde kendilerinde aktif görünüyor diye 3 fatura borç çıkardılar 3 5 görüşmeden sonra kendilerini mahkemeye vereceğimi söyledikten sonra iki faturayı silip bir fatura yine borç çıkardılar. Şimdi soruyorum kendi hatalarının bedelini bana nasıl ödetirler? 5- 6 kez aradım faturama borç yazıldı 3 kez işyerimi kapattım bayiye gittim maddi kayba uğradım üç kez de bayiye gitmek için aracımın yaktığı benzin parası da cabası. Şimdi benim bu kayıplarımın sebebi olan firma zararımı karşılayacağına bana avantadan bir faturada borç çıkarıyorlar.

Özgür 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özgür10 Şubat 2014

    bunlara söylenecek bir şey kalmadı dilimde bunlar kendini aşmış

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön