28 Ağustos 2014

Vodafone Haksız Bedel Tahsil Ediliyor.

Taahhütlü olarak ayda 82 lira sabit fatura ödüyorken bu ay faturam 94 lira geldi. Müşteri hizmetlerinizi aradım; iMuhabbete abone olmuşsunuz hergün 0,90 tl ücret yansıtmışlar ancak ben böyle bir servise abone olmadım. Müşteri hizmetlerinizi aradım bana imuhabbetin müşteri hizmetleri numarasını verdiler.

Bana şunu iddia ediyorlar siz cep telefonunuzdan girip sözleşmeyi okudum kabul ediyorum şeklinde işaretleyip aboneliği başlatmışsınız ancak ben kesinlikle böyle bir işlem yapmadım. 12 tl dahi olsa haksız yere hiç bir emek harcamadan benden alınan hayrını görmediğim, ne olduğunu anlamadığım adına hizmet denen bir şeye para vermek zoruma gidiyor.

Ramazan 168 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."""

  • Ramazan 28 Ağustos 2014

    http://forum.vodafone.com.tr/t5/T%C3%BCm-Servisler/5698-mesaj-alma-iptali/td-p/281153 bakın bu adresten başka bir arkadaş da benimle aynı problemi paylaşmış

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön