25 Şubat 2014

Vodafone Haksız 3G Ücretlendirmesi Yaptı!

Normalde paket fiyatım 49 tl olmasına karşın Vodafone adlı kurum tarafıma 72.10 kuruş fatura göndermiş bulunmakta ama bunun peşini bırakmayacağımı bilmelerini isterim. Müşteri hizmetlerini aradığımda ukala bir tavırla 3G kullanmışsınız dendi oysaki telefonumdan sadece 30 saniye hadi bilemedim 1 dk 3G görüşmesi istemeden yanlışlıkla yapılmıştır. 1 dk 3G görüşmesi eğer 13 tl ise helal olsun Vodafone'a ama bu işin peşini bırakmayacağımı bilmelerini isterim. Tarifemde Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife.

Ömer 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön