30 Eylül 2013

Vodafone Hakkım Olduğuna İnandığım 3G Modemi Vermedi!

Haziran'da 12 aylık sözleşme ile aldığım bir ürünün (3G amaçlı sim kart) teknik olarak çalıştırılabilmesi için şart olan bir cihaz (3G modem -Vodem), bu ürünün yanında ücretsiz verilirken, bilgisayarımda buna ihtiyaç olmadığını zannederek, gerek yok deyip almadım. İsraf olmasın diye.

Sonradan ortaya çıktı ki, var zannettiğim özellik bilgisayarda yokmuş. Ardından, dürüst bir esnaflık anlayışı beklentisi ile, başta sunulan cihaz hakkını talep ettim. Bu süreçte geçen üç aylık faturayı da ödedim, hiç kullanmadığım halde.

Satın aldığım bayi, merkeze 'modemsiz' kayıt girdiği için maalesef veremiyor. Ayrıntılar ve Vodafone müşteri hizmetlerinin duyarsızca cevabı ekte görülebilir.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 543835xxxx nolu hattınız ile 12 Ay Kontratlı İnternet Kampanyasına- 6GB dahil olduğunuz görünmektedir. Bu kampanyanın sadece internet kampanyası olduğunu ve ayrıca vodem cihazı verilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet04 Ekim 2013

    Maalesef herhangi bir cevap vermediler bu şikayete. Bundan sonra da çözeceklerini sanmam. Teşekkürler...

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön