13 Mayıs 2013

Vodafone Haftalık Paket iptali!

10.05.2013 tarihinde iptal hfkomple yazıp 7000 yolladım ama aldığım mesaj talebiniz şuanda gerçekleştirilmiyor.lütfen daha sonra tekrar deneyin diye kaç kere atmama rağmen aynı mesajı tekrar tekrar deneme rağmen iptal olmadı ve 11.05.2013 tekrardan yeniledi ve 10 tl gitti şimdi benim para mı kim ödeyecek benim mağduriyetimi kim giderecek?

Eren 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,543489****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talebinize yönelik Haftalık Komple Paketinizin iptal işlemi gerçekleştirilmiştir.18.05.2013 tarihine kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön