15 Aralık 2014

Vodafone Haftalık Cepnet Paketi İptali!

Haftalık Cepnet paketi satın aldım. Hız düşümü sonucu interneti istediğim şekilde kullanamadım. Bu sebepten Faturasız Genç 1 GB adlı paketi satın aldım. Buraya kadar her şey normal. Sorun Haftalık Cepnet paketinin süresi bitene kadar Faturasız Genç 1 GB adlı paketi kullanamayacak olmam. Haftalık Cepnet paketinin bitiş süresinden önce iptal edilememesi ve kullanım haklarımdan feragat etmemin engellenmesi görülebilecek en saçma uygulamalardan biri. Vodafone müşteri hizmetleri bu konuda bana yardımcı olmayıp prosedürün böyle olduğunu söylediler. Ücretini ödediğim Haftalık Cepnet paketinin para iadesi gibi bir talepte bulunmaksızın şuan iptalini istememin en doğal hakkım olduğunu düşünüyorum.

Ömür 616 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön