21 Mart 2014

Vodafone Haftalık Cep Net Paketini İptal Etmiyor!

20.3.2014'de Vodafone müşteri hizmetlerinden haftalık vodem net almak isterken yanlışlıkla haftalık cep net aldım.Geri alınamayacağı için Vodafone self servis programı ile yine 20.3.2014 tarihinde 1gb internet paketi aldım.Buraya kadar hiç bir şikayetim yok. Fakat haftalık cepnet aboneliğinden gelen 50mb kullanım hakkım bitince internet hızım 1 kbit'e düştü.

Müşteri hizmetleri 27.3.2014'e kadar haftalık cepnet aboneliğimin iptal edilemediğini ve 1gb internet hakkımın da o tarihe kadar 1kbit hız ile kullanılabileceğini söylediler. Sonuç olarak 1gb internet için bana sunulan 30 günün bir haftası boşa gidecek. Vodafone'dan isteğim haftalık paketin iptal edilmesi ve mağduriyetimin giderilmesidir.

Süha 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön