24 Haziran 2013

Vodafone Habersiz Üyelik Yapılmış!

23.06.2013 tarihinde 5959 özel servisine üye olduğumu görüyorum.Durduk yere SMS geliyor ve bunun internet üzerinden bir pop up aracılığıyla olduğunu düşünüyorum. Ne bir onay mesajı ne de bir aramada bir tuşa bastım. Haftalık 10 TL faturama eklendi. Vodafone'u aradığımdaysa hiç bir ilgi göremedim.

Konuştuğum müşteri temsilcisi bu servisin Vodafone servisi olmadığını söyleyerek bana yardımcı olamayacağını bildirdi. İtiraz etmek istediğimdeyse ancak faturam kesildikten sonra itiraz edebileceğimi söyledi. Yani Vodafone benden bu haksız ücreti almaya kararlı. Daha önce de bir çok kez Vodafone'nun haksız abartılı faturalarıyla karşılaşmış biri olarak, Vodafone'dan şikayetçiyim.

Haydar 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 24.06.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön