Vodafone Habersiz Üye Yapıp Para Ödetiyor!

Selda Ö. |

Kontörlüden faturalıya geçtim ama geçmez olaydım. Sözleşmem bitsin iptal edeceğim operatörü değiştireceğim. Kalkıp da bana müşteri danışmanınız siz özel yerlere girmişsiniz , hesap kesim tarihinizden sonra iptal ettirmişsiniz ondan faturanız yine bakiye yansımış diyemez. Sen benim özel hayatımı koruyamıyor musun? Nedense kime anlattıysam Vodafone'mu diye cevap aldım. İzlemedim üye olmadım yerlere üye yapıp birde para ödetiyorlar. Nedense bir Vodafone'da oluyor bu!

Etiketler :

Personel Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  20:03

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Temmuz
  17:27

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.