16 Aralık 2014

Vodafone Habersiz Tarifemi Değiştirdi.

Vodafone habersiz tarifemi değiştirdi ve önceki İnternet paketimin kapsamını daralttı.
Bunun üzerine destek için mail atmama rağmen cevap alamadım. Müşteriye cevap verilmeyecekse İnternet sayfasına neden iletişim formu koyarlar?

Utkan 97 Okunma

Cevaplar

  • Utkan06 Şubat 2015

    Bugün 6 Şubat 2015 ve hala tarafıma bilgi verilmiş değil. En kısa zamanda ulaşılacaktır yazdığınız tarih 16 Aralık 2014. Söyleyecek başka söz yok. Otomatik mesajlar yazmakla bu işler olmuyor.

  • Utkan22 Aralık 2014

    Cevabın üzerinden 6 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir değişiklik veya haber yok. Müşteri hizmetleri anlayışları otomatik cevaplar vermek sanıyorum. Bugün itibariyle başka bir operatöre geçmeye karar verdim, kimseye de Vodafone'u tavsiye etmiyorum bundan sonra.

  • Vodafone Temsilcisi16 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön