Vodafone Habersiz Tarifemi Değiştirdi.

Utkan M. |

Vodafone habersiz tarifemi değiştirdi ve önceki İnternet paketimin kapsamını daralttı.
Bunun üzerine destek için mail atmama rağmen cevap alamadım. Müşteriye cevap verilmeyecekse İnternet sayfasına neden iletişim formu koyarlar?

Etiketler :

Erişim Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Utkan M.
  06 Şubat
  15:56

  Bugün 6 Şubat 2015 ve hala tarafıma bilgi verilmiş değil. En kısa zamanda ulaşılacaktır yazdığınız tarih 16 Aralık 2014. Söyleyecek başka söz yok. Otomatik mesajlar yazmakla bu işler olmuyor.

 • Utkan M.
  22 Aralık
  14:59

  Cevabın üzerinden 6 gün geçmiş olmasına rağmen hala bir değişiklik veya haber yok. Müşteri hizmetleri anlayışları otomatik cevaplar vermek sanıyorum. Bugün itibariyle başka bir operatöre geçmeye karar verdim, kimseye de Vodafone\'u tavsiye etmiyorum bundan sonra.

 • 16 Aralık
  11:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.