12 Ekim 2013

Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği Yapmış!

Eski bir Vodafone kullanıcısıyım. 543718****nolu hattın sahibiyim. Ben cep midi 1 TL kampanyası 750 dakika+750 dakika hediye tarifesini kullanıyorum fakat benim haberim olmadan 750 dakikalık hediyem bitmiş ve bunun sonucunda bende farkında olmadan bu hattı kullandım faturam 70 TL gelmesi gerekirken 279 TL geldi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda size mesajla haber verilmiş birşey yapamayız dediler. Ben fatura ödeme zamanı gelince günde 10 kere aranıyorum, bir tarife değişikliği olacağı zaman neden 1 kere bile aranmıyorum? Bunun cezasını ben çekmek zorunda mıyım? Müşteri hizmetlerindeki bir bayanda normalde aranması gerektiğini kendisi söyledi. Ben bu faturayı ödeyemem.

Ayhan 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kullanımlarınız kontrol edildiğinde limit aşımı kaynaklı ücretlenme yaşandığı ve süre bildirim mesajlarının 24 saat içerisinde gönderildiği tespit edilmiştir. Ayrıca ekte belirtilen kampanyanızın sonladığına dair bilgi mesajının , 06.09.2013 tarihinde tarafınıza gönderildiği bilgisini paylaşmak isteriz. "Degerli musterimiz, Katlayan Avantaj kampanyaniz 06.09.2013 tarihinde sona ermistir. Mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz. " Bu bağlamda, tarifenize uygun olarak ücretlendiğinizi belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz görüşmelerinizin tarafınızdan da kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Talebiniz ile ilgili müracatınızını, Vodafone Cepmerkezi Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail) ile gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön