23 Haziran 2014

Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği Yapılmış!

17 Haziran 2014 tarihinde numara taşıma ile İstanbul / Kartal ilçesinde Vodafone Cep Merkezine başvurdum. Hepsi Bir Arada Paketi'ni sorduğumda devam edildiğini ve bana verilen sim kart zarfının üzerine Hepsi yazıp 7000 e yollama talimatı yazıldı. 21 Haziran 2014 itibariyle numaram taşındı fakat habersiz olarak Özgür Yeni Genç tarifesine üye yapılmış tekrar gittiğimde Hepsi paketinin 13 Haziran 2014 de bittiğini söylediler. Tarife değişikliği için şikayet oluşturdu yetkililer fakat bu tarife değikliği talebi için 30 gün beklemem gerektiği söylendi. Vodafone çalışanlarının hatasını neden 30 gün bekleyerek ben ödemek zorundayım? Mağduriyetimin acilen giderilmesi talep ediyorum.

Fatih 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön