17 Mart 2014

Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği Yapılmış!

Bana 3-4 hafta önce bir mesaj geldi.''Tarife değişikliği gerçekleşmiştir.''gibi bir mesaj geldi.7000 Self Servis'i arayıp tarifemi sorgulattım.Ben normalde''Cebine Göre Tarifesi''nde iken''Çeyrek Altın''tarifesine geçiş yapılmış.

16.03.2014 14:12:38 tarihinde Vodafone Self Servis(İnternet Üzerinden)giriş yaptım.''Tarife İşlemlerim''>''Tarife Değişikliği'' diyerek eski tarifeme geçmek istedim.Fakat geçebileceğiniz tarifeler kısmında ''Cebine Göre Tarife'' yoktu.Ben''Cep Özgür''tarifesine geçmek istedim.''Tarifeye Geç'' butonuna tıkladım onay verdim fakat ''Sonuç Ekranı''nda''30 gün içerisinde sadece 1 defa anlık tarife değişikliği yapabilirsiniz.'' dedi.

Tarifeyi ben değiştirmedim.

Berat 152 Okunma

Cevaplar

 • Berat 28 Mart 2014

  Teşekkürler,Vodafone hiçbir ücret istemeden talebimi gerçekleştirdi.

 • Berat'ın Teşekkür Mesajı18 Mart 2014

  Teşekkürler,Vodafone hiçbir ücret istemeden talebimi gerçekleştirdi.

 • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

 • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön