28 Ekim 2014

Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği!

Benim hattımda tarife değişikliği yapılıyor ve benim haberim yok, bundan bana 188.00 TL fatura geliyor ödememi istiyorlar. Benim imzam olduğunu söylüyorlar ama benim imzam yok. Ben imzaladığım kağıdı istediğimde ise hiçbir belge çıkartamıyorlar. Bayii tarafından yapılmış değişiklik gereğinin yapılmasını istiyorum.

Kübra 285 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ekim 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 22/10/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 28/10/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön