Vodafone Habersiz Tarife Değişikliği!

Fatih Ç. |

Ben 30 TL karşılığında her yöne 500 dk, 5000 SMS ve 2 GB interneti olan aşmayan extra tarifesi kullanıyordum. Kasım 2014'te bir Vodafone bayisinden cihaz almak istedim. Bana 1152 TL karşılığında bir cihaz önerdiler. Ve bu paranın yarısını peşin ödersem tarifemde hiçbir değişiklik olmayacağını ve geri kalan yarı parasını da bir yıl sonra faturama eşit taksitlerle yansıtılacağını söylediler.

Buraya kadar her şey normal. Fakat ilk faturam çıktığında tarifemin 40 TL'ye çıktığını ve internetin 1 GB'a düştüğünü gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar, bayiye gittim yardımcı olmadılar. Ben hakkımı istiyorum. Faturamın 30 TL'ye düşmesini ve internetin 2 GB'a çıkmasını istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Ç.
  06 Ocak
  19:45

  Neden kimse ilgilenmiyor benimle. Vodafone kalitesi bu mu

 • 03 Ocak
  11:23

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.