08 Mayıs 2014

Vodafone Habersiz Paket Değişikliği ve Faturalandırma Yapmış!

2 yılı aşkın süredir Vodafone müşterisiyim. Taahhüt vererek Genç Avantaj tarifesinden yararlanıyordum. Bu pakette bana 500+250 dk konuşma süresi veriliyordu.Fakat geçen ay taahhüt sürem dolduğundan hiç bir bilgilendirilme yapılmadan sadece ''bilgilendirme sms'i adı altında beni bilgilendirdiklerini söyleyip geçen ay dakika aşımı sebebiyle tarafıma 223.30 tl fatura çıkarılmış.

Müşteri hizmetlerinden bir yetkili veya sesli ikaz olmadan paketimin içeriği değiştirilmiş.Bu durumdan haberdar olmadığımdan paket aşımı ücretleri kallavi bir şekilde tarafıma fatura edilmiş.Hattımı değiştirip gerekli yasal hakları tüketici hakem heyetinde arayacağım. Vodafone gibi bir firmaya hiç yakışmadı.

Mustafa 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-05-13 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa 11 Mayıs 2014

    şikayetime firmadan henüz bir cevap alabilmiş değilim

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön