14 Eylül 2013

Vodafone Habersiz İnternetimi Açıyor!

Ben Blackberry kullanıyorum tarifemde internet paketi var diye söylediler bana ama yokmuş. Faturam 101 TL geldikten sonra telefonumu internete kapattım ve her ay yeniden açılıyor internetim ve benim bir kaç gün sonra haberim oluyor.

Geçen ay 108 TL ödedim ve bu ayda 80 geldi. Şimdi yine açılmış internetim. Ben hiçbir şey yapmadığım halde, her ay bu faturaları ödemek zorunda değilim ben!

Tuğba 496 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde internet üzerinden günlük cepnet paketi alındığı ve internet servisinin aktif konuma geldiği tespit edilmiştir. Blackberry tanımlamalarında [BES/BIS], aboneler cihaz üzerinden sınırsız ve ücretsiz olarak internete çıkabilmektedir. Ancak ücretsiz kullanım sadece Blackberry Browser [ Blackberry Tarayıcısı ] üzerinden yapılan bağlantıları kapsayıp, Live Browser [ Live Tarayıcısı] üzerinden ya da cihazın modem olarak kullanılması yoluyla internete bağlantı kurulması, standart tarife olarak ücretlenmektedir. Tarafınıza sağlanan BIS paketinizin, paket dışı kullanım sağlanmaması için; cihazınızın kendi web tarayıcısı üzerinden internet erişimi sağlamanız, 3. parti uygulamaları kullanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. BlackBerry internet paketleri hakkında detaylı bilgilere aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Internet/Vodafone-BlackBerry-Data-Servisi.php?default_id=BlackBerry-Data Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön