06 Eylül 2013

Vodafone Habersiz İnternet Paketini Yeniliyor!

Vodafone'dan almış olduğum Blackberry telefon tarifeme ek olarak ücretsiz olarak internet paketi tanımladık diyorlar, sonrada 6 ay indirimli sonra normal internet paketi ücreti diyorlar ama hiçbir uyarı yok mesajla bildirim yok yenilendiğine dair. Soruyorum sizlere benim gibi kaç müşterinizi böyle mağdur etiniz Allah bilir.

Vodafone takım liderleriyle görüşüyoruz herhangi bilgilendirme sms gelmez her ay yenilenir diyor. Sizlerde nasılsa faturalı hat diyerek müşterilerinizi böyle gerek bayileriniz gerek siz mağdur ediyorsunuz herhalde. Kullanmadığım internet paket ücretlerinin iadesini istiyorum ve hattımı da kapattım. Bizleri düşünmeyeni biz hiç düşünmeyiz. Sizleri Vodafone ailesi olarak kınıyorum.

Tuncay 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, ücretlendirmenizde sorun olmadığı tespit edilmişti. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Tuncay 18 Eylül 2013

    ! ay sonramı donus yapıcaksınız Nekadar Rezılık bı durum Ya kendınıze gelin

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön