07 Kasım 2014

Vodafone Habersiz İnternet Paketi Ücreti Kesildi.

03.11.2014 günü tarifemden kalan telefonumda internet kullanım miktarını sorguladığımda 22 MB kullanım hakkım olduğunu öğrendi. Saat:20:20 sıralarında e-postalarımı kontrol için ve Facebook mesajlarına girdim, birkaç dakika sonra internet paketinin aşıldığı yüklü bulunan 11 TL kesildiği 4,5 TL ekside olduğumu bildirir mesaj aldım.

Müşteri temsilcisini ücretli olarak başka telefondan aradığında internet paketimin bittiği bildirildi. Birkaç dakikada 20 MB kullanım hakkı nasıl bitiyor. Müşteri temsilcisine şikayet formu düzenlendiğinde 24 saatte geri dönüş yapılacağı bildirildi. Bugüne kadar yetkili bir kişi aramadı. 20 MB. İnternet birkaç dakikada e posta kontrol etmekle nasıl bitiyor.

Ali 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Kasım 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ali 13 Kasım 2014

    vodafona ait 7 adet faturasız hattım bulunmaktadır. 5 hattım ile ilgili sorun yaşadım.müşteri temsilcisi sorun çözmek yer,ne sorun yaratmakta sorunlara çözüm bulamamakta halen 2 hattımla ilgili sorunum çözülmemiştir.müşteri temsilcisi şikayet formu düzenlediğinde irtibat numarasıvermeme rağmen kapatmış olduğum hatla irtibat kurmaya çalışmaktadır.bu şekilde sorunlar çözümlenmez devam ederse 7 hattımı da kapatmayı düşünüyorum.

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön