Vodafone Habersiz Gamifive Aboneliği Yapılmış!

Enver K. |

Tarafımdan herhangi bir onay veya mesaj ile aktivasyon sağlamama rağmen 3699 tarafından tarafımdan 5 lira kesinti olmuştur. Bu kesintinin tarafıma iade olmasını istiyorum. Vodafone müşteri hizmetlerinden S. beyle konuşmamda bu kişi bizzat firmanın kesintisinin normal olduğunu çünkü giriş yaptığımı söyledi. Ben yine buradan da açıklıyorum tarafımdan herhangi bir giriş mevzu bahis değildir. Bu firmanın savunuculuğunu yapan Vodafone müşteri hizmetlerinin bu firma tarafından haksız yere tahsil edilen 5 liramı tarafıma iadesini istiyorum.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  16:31

  Sayın Yetkili,

  3206811 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz.

  Saygılarımızla.

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri
  support.tr@buongiorno.com
  08503333699

 • Enver K.
  11 Haziran
  13:47

  Vodafone ile ilgili yoladığım şikayete Buongiorno Müşteri Hizmetleri nin cevap vermesii nasıl bir şey yapıldığının açık kanıtıdır. yazık...

 • 10 Haziran
  19:29

  Sayin Yetkili,

  3206811 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır.

  Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur.

  Saygılarımızla.

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri
  support.tr@buongiorno.com
  08503333699