13 Haziran 2013

Vodafone Habersiz Abonelik!

3520 adli numaradan şahsıma gönderilmiş olan mesajda: Oyuncuk servisine hoş geldin.
Abonelik ücreti haftalık 10, 8 TL dir her ay yenilenir. İptal için İPTAL OYUN yazıp 3520 ye gönderebilirsin. MH: 02164740200 YBS AŞ.

Bu mesaj haberim olmadan ve ben en ufak şekilde bilgilendirilmeden herhangi bir istek göndermeden bakiyemden 10, 8 TLalmıştır. Ne işe yaradığından herhangi bir fikrim bulunmamaktadır. Mesajda ücretin haftalık olduğu fakat her ay yenileneceği yazmaktadır. Bu biraz çelişki uyandırıyor.

Mesajın bana olan hitap şeklinden rahatsız olmaktayım. Şikayetçi olup sözde aboneliğimi iptal edilmesini bakiyemin tekrar eski haline gelmesini istemekteyim.

Ali 207 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 18.06.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön