05 Ocak 2015

Vodafone Habersiz 3210 Üyeliği!

Son kesilen faturamda 32.04 TL bir ekstra hizmet bedeli almış bulunmaktayım. Araştırmamda 3210 servisine üye olduğum ve hizmet aldığım Vodafone tarafından iddia edilmektedir. Lakin üye olduğum ve giriş yaptığım saatler esnasında Antalya-İstanbul uçuşumu gerçekleştirmekte idim. Ve herhangi bir servise üye onayı ile ilgili mesaj göndermediğim net ve kesindir.

Vodafone bu kullanım ile ilgili tarafıma herhangi bir SMS uyarısında bulunmamış ayrıca faturamda gördükten sonra kullanıma kapattığımda ise üyelik sonlandırması ile ilgili mesaj göndermiş bulunmaktadır. Burada yetkililere sormak istediğim nasıl olur da tarafıma onay mesajı gelmez iken sonlandırmada bu mesaj gelmekte.

İmdat 1.010 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.01.2015 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön