11 Eylül 2013

Vodafone Haberim Olmadan Tarife Değişikliği Yapmış!

Benim Vodafone tarifem 2 senedir genç tarife idi. Benim isteğim dışında 150 TL'lik red tarifeye geçirmişler. Müşteri hizmetlerini aradığımda inceleyeceğiz dediler. 2 gün sonra ben aradım biz yapmadık İstanbul firması Selcon-Tempo firması geçişi yapmış dediler.

0 850 252 42 22 - 542 444 15 49 - 0212 286 9494 telleri verdiler 0850 tel 9 Eylül paz. aradım A. hanım görüştüm dinleme kaydını alacağız dedi. 10 Eylül salı aradım C. beyle görüştüm arama kaydının açılmamış dedi kayıt açtı. 11 Eylül aradım A. beyle görüştüm hala dinlemedi.

Kaydı açılmamış diyor bu lakayt firma. Benden habersiz tarifemi değiştirmiş bir de suçlu olduğu için her aradığımda kayıt açılmamış diye koskoca Vodafone hiçbir şey yapmıyor bıktım bıktım.

Mehmet 6.521 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet20 Eylül 2013

  vodofon firması şikayetime hiç dönüş yapmadı bende haklı oldugum halde vodofon hattımı cezayı (150 tl) ödeyerek tarifemi ve hattımı iptal ettiriyorum.hakkımı ne pahasına olursa olsun ankara mahkemelerinde arayacagım

 • Mehmet16 Eylül 2013

  benim vodafone hattımın tarifesini haberim olmadan red elit tarifesine çevirilmiştir. ben bu konuyu 0542 şikayet etmeme ragmen 10 gündür tarifemin iptal edilmesi yanlışgılın düzeltilmesi ilgili ne mesaj nede bir telefon edılıp bilgi verilmemiştir. Kendime Vodafone firmasından hiç muhatap bulamadım ara ara 0542 arıyorum hep aynı cevap inceliyoruz başka bişi dedikleri yok anlaşılan vodafonenın amacı bu tarefenın ucretını benden zorla almak herhalde demekki vodafone fırması böyle oyunlarla halk soyuyor bıktım bu firmayı arayıp ta haklı oldugum bı konuda yetkılı bı muhatap bulamamaktan...!!!!

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön