11 Şubat 2014

Vodafone Haberim Olmadan Servis Üyeliğine Abone Yapmış!

Hiçbir şekilde haberim olmadan 021298***** numaralı sıcak sohbetler servisine üye yapmış. Bu üyelikle ilgili ben hiç bir mesajı onaylamadım, hiç bir şekilde bir yere mesaj yazmadım, hiçbir yeri aramadım, bilgim dışında abone yapılmışım. Bana mesaj dahi gelmedi. Yani ben böyle bir üyeliğimin olduğunu itiraz etmek için Vodafone'u aradığımda öğrendim.

Müşteri temsilcisi bana 0212987**** numarayı verdi ve üyeliğimi bu numarayı arayarak iptal ettirebileceğimi söyledi. Hiç bir yeri aramak zorunda değilim ortada bir sorun var ve bunu çözmek Vodafone'a düşer. Bu üyelik için 12 TL. kesilmiş hesabımdan. Bu ücreti ödemek zorunda değilim. Bu paranın iadesini istiyorum.

Gökay 47 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 20.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Gökay 14 Şubat 2014

  beni arayan soran olmadı, buraya irtibata geçilcek denmiş ama. Vodafone hattımı iptal ettirip başka bir firmaya geçicem.

 • Gökay 12 Şubat 2014

  Maalesef Vodafone kendine yakışanı yaptı ve benimle iletişime geçmedi. 12 tl kestiler nedensiz ama bundan sonra başka özel servislere haberim olmadan üye yapmayacaklarının garantisi yok, ya bu deveyi güdersin ya da bu diyardan gidersine getiriyorlar, zaten aklı olan bir dakika durmaz!

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön