13 Mayıs 2013

Vodafone Haberim Olmadan Özel Servislere Üyelik Yapıldı!

Hattıma bir mesaj geldi. Mesaj içeriğinde "www.yetenekderbisi.com'da limitsiz oyuna devam. Süper paket aboneliğine istinaden 9,8 TL ücretlendirildin. Flycell" Hiçbir şekilde Abone olmak için bir teyidim olmadı olsa dahi benden onay istenmiyor mu? Benim hiç bir şekilde böyle bir yere abonelik için teyidim olmamıştır.

Müşteri hizmetlerini arayıp bundan sonra böyle bir durumla karşılaşmamak adına tüm özel servislere numaramı kapattırmak istediğimde imkansız olduğunu söylüyorlar.Vodafone gibi kurumsal bir şirket bu gibi durumlara, abonelerini nasıl gebe bıraktırabiliyor. Hattıma gelen bu yersiz ödemenin düzeltilmesini istiyor. Düzeltilemeyecekse acilen hattımın kapatılmasını talep ediyorum.

Orhan 67 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Talep ettiğiniz bilgiler sözlü görüşme sonrası hizmeti veren firma tarafından kişisel mail adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Orhan13 Mayıs 2013

  Cihazımızın geldiği tarih ve saat, Hangi cihazla girildiği ve onay verildiğine dair Ip numarası ve gerekli üyelik başlatılması için gerekli İsim Soyisim ve Güvenlik Kodu onayı, gibi verilerin ayrıntılı olarak tarafıma iletilmesini istiyorum. Bundan sonraki süreçlerde de diğer operatörlerin sağladığı kolaylık gibi bu tür durumlarla karşılaşmamak adına tüm özel servislere numaramı kapattırmak istiyorum. Eğer ki sizin gibi kurumsal bir şirket buna müsaade etmiyorsa, müsterilerinizin bu gibi durumlarda karşılacağı masraf ve ziyandan siz sorumlumusunuz. Böyle bir altyapınız yoksa hattımın iptali için gerekli bilgiyi almak istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda 2013-05-05 tarihinde saat 14:06:44 da çeşitli mobil sitelerinde bulunan firmanın reklamlarından birisine tıklayarak Yetenekderbisi.com üzerinden oyun oynamak için, Süper Paket Kayıt Sayfasına cihazınız ile gelmiş olduğunuz tarafımıza firma tarafından iletilmiştir. Süper Pakete üye olanlar yetenekderbisi üzerindeki oyunları sınırsız oynayabiliyorlar. Üyelik 2 aşamalı olup Ekranda önlerine çıkan kutucuğu işaretleyip tamam tuşuna basıp onaylamayan kullanıcıların üyelikleri aktif hale gelmemektedir. Bu kullanıcımızda reklamlarımıza tıkladıktan sonra üyelik sayfasına yönlendirilmiş ve üyelik başlatması için zorunlu olan kutucuğu işaretlemiş yani onaylamış ve TAMAM tuşuna tıklamıştır. Servis ile ilgili bilgiler ücret, müşteri hizmetleri ve iptal bilgileri bu sayfada mevcuttur. Bu onayın ardından üyelik başlamıştır. Üyelik başlatan kullanıcımız 2 kere "JellySlide" isimli oyunumuzu oynamıştır. Flycell servisle ilgili sms li tanıtım yapmamaktadır. Kullanıcılar çeşitli mobil sitelerindeki reklamlarımıza tıklayarak gelirler. Kullanıcımızın abonelik hareketlerinde ya da ücretlendirmelerinde herhangi bir hata bulunmamaktadır. Üyeliğiniz 2013-05-12 tarihinde iptal edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön