25 Eylül 2013

Vodafone Haberim Olmadan Mobil Ödeme Hizmetini Açmış!

Mobil ödeme hizmeti tarafıma herhangi bir bilgi aktarımı verilmeden açılmıştır. Hizmet açılmadan önce çağrı merkezini arayarak faturama ek internet dahil olmak üzere ek hizmetlerin hepsinin kapatılması hususunda görüşme yaptım. Ses kaydı dinlenemedi halen back office çalışanları tarafından.

Faturam bu daha yüksek geldi hakkımı aradığım için müşteri hizmetleri ve verilen numaraları aramak zorunda kaldığım için. Vodafone'un bile bu konuyla ilgili tarafıma yapacak bir açıklaması yok iken ben kullanmadığı nasıl kanıtlayabilirim? Elinizi vicdanınıza koyup yardım edin. Vodafone gibi kurumsal olduğunu düşünen şirket bu şikayetlere istinaden tarafıma geri dönüş yapmamakta.

Soner 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 26.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön