27 Ağustos 2013

Vodafone Haberim Olmadan Hattımı Taşımış!

Oğlum adına kayıtlı 0531214**** numaralı hat oğlum askere gittikten sonra evde kullanmaya başladık. Ancak bir mesajla hattın Vodafone'dan Avea'ya numara taşıma işlemi yapıldığına dair mesaj geldi ve her iki operatörü aradım numara taşımanın yapıldığını söylediler.

Bizim bilgimiz dışında numaramız nasıl taşınır? Taşımayı kendimiz yapmadığımız için yeni kart gelmedi ve mecburen kartı kapatmak zorunda kaldım.

Şimdi soruyorum kartım hangi telefon hat satıcısı veya taşıma yetkisi olan kişi tarafından taşındı ve hattımın zararını kim karşılayacak? Lütfen taşımayı yapan kişiler hakkında hukuk mücadelesi vermem için yardımlarınızı bekliyorum.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 30 Ağustos 2013

    hiçbir memnuniyetim yok ne zamanki bu transferi yapan kişi veya firmanın adı bana bildiridiyse o zaman memnun olurum

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön