Vodafone Haberim Olmadan 3210 Alev Alev Mobil Uygulamasına Kayıt Yapmış.

Ercan G. |

Vodafone bilgim dışında beni Alev Alev diye bir uygulamaya kayıt yapmış, her ne hikmetse tarifemin bittiği gün tarifenin yenilenmesine 5-10 dakika kala bir mesaj geliyor ve 14 lira gibi bir meblağ kesiliyor, bunun kasıtlı bilinçli yapıldığı inancındayım.

Ayrıca ben üyesi bir uygulamanın benim şahsi bilgilerimin paylaşıldığının birde belgesidir bu durum. Bu şikayetimi Tüketici Hakem Heyetine de bildireceğim tarifenin bitmesine çok kısa bir süre önce 3210 dan bu mesajında gelmesi tesadüf olamaz zamanlamanın manidar olduğunu düşünüyorum, artık müşterinin memnuniyetini kaybettiniz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  17:09

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 25.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla, 
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Aralık
  13:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.