02 Ekim 2013

Vodafone Haber Vermeden Pakete Üye Yapmış!

29,00 TL'lik data hattımın şimdiye kadar hiç 30,50 TL olarak ödeyemedim. Bununla beraber 06.06.2013 tarihinde taahhütüm dolmasını bile haber vermeden 40,00 TL'lik pakete otomatik olarak geçiren Vodafone firmasının amacı ne?

Diğer operatörlerde bilgilendirme yapılırken telefonda konuştuğum müşteri hizmetleri yetkilisi konuşmanın başında mesaj gönderildiğini söyledi. Sonrasında böyle bir bilgilendirilmenin yapılmasının zorunlu olmadığıyla bitirdi. Verdikleri hizmetten şunu anlıyorum direkt olarak insanları detaylarda boğarak haksız kazanç elde etmek.

Hakan 83 Okunma

Cevaplar

  • Hakan04 Ekim 2013

    Sorun tespit etseniz şaşırırdım. Sizin detaylarınız bizlerin mutsuzluğundan başka birşey getirmiyor.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542605****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön