Vodafone Haber Vermeden Pakete Üye Yapmış!

Hakan A. |

29,00 TL'lik data hattımın şimdiye kadar hiç 30,50 TL olarak ödeyemedim. Bununla beraber 06.06.2013 tarihinde taahhütüm dolmasını bile haber vermeden 40,00 TL'lik pakete otomatik olarak geçiren Vodafone firmasının amacı ne?

Diğer operatörlerde bilgilendirme yapılırken telefonda konuştuğum müşteri hizmetleri yetkilisi konuşmanın başında mesaj gönderildiğini söyledi. Sonrasında böyle bir bilgilendirilmenin yapılmasının zorunlu olmadığıyla bitirdi. Verdikleri hizmetten şunu anlıyorum direkt olarak insanları detaylarda boğarak haksız kazanç elde etmek.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  04 Ekim
  00:33

  Sorun tespit etseniz şaşırırdım. Sizin detaylarınız bizlerin mutsuzluğundan başka birşey getirmiyor.

 • 03 Ekim
  10:46

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542605****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.