11 Aralık 2013

Vodafone Haber Vermeden Kullandığım Hattı Kapattı!

4 yıldır kullandığım Vodafone hattı başkasının üzerine kayıtlıydı. Bugün bana haber verilmeden kapatılmış. Ayrıca içinde 15 tl vardı beni arayıp bilgi veren olmadı 15 tl'min iadesini istiyorum. Ayrıca hattı üzerime almak mümkün mü?

Çiğdem 39 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem 18 Aralık 2013

  memnun değilim

 • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Çiğdem 12 Aralık 2013

  tekrar size dönücez dediler hala aramadılar bu nasıl müşteri hizmeti anlamadım sorunum hala çözülmedi

 • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön