02 Ağustos 2013

Vodafone Haber Vermeden İnterneti Kullanıma Açmışlar!

0537 546 xx xx Vodafone numaralı hattımı müşteri hizmetlerini arayarak internet kullanımına 1 yıl önce kapattırdım. Hiçbir şekilde internetimin açılması için başvuru yapmadığım halde Vodafone tarafından benim bilgim olmadan kendi kafalarına göre internet kullanımına açmışlar. Benim 40- 45 TL gelen faturam 156 TL geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım 1 ay olmasına rağmen bana cevap vermediler. Ses kayıtlarından da talimat vermediğim belli olacaktır çok mağdur oldum ama Vodafone bana hiç yardımcı olmadı.

Tuğrul 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,537546****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde internet servisinin tarafınızdan 7048 üzerinden tarafınızdan aktif edildiği tespit edilmiş olup,tarafımızdan kaynaklı sorun tespit edilememiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön