27 Ağustos 2013

Vodafone Haber Vermeden İcra Takibi Başlatmış!

1 buçuk sene önce şirketimize telefon kampanyalı 8 adet hat aldık. 15 - 20 gün bekledik hatlar verildi telefonlar verilmedi, bizde iptal ettirdik. 2 ay önce genel merkezden aradılar 20 küsür tane firmamız adına hat olduğu ve 4000 küsur lira borcumuz olduğunu söylediler. Ben incelenmesi ile ilgili talep oluşturdum ve mutlaka bana bilgi verilmesini talep ettim.

Geçen hafta elimde tebligatı buldum, hiç haber vermeden icra takibine başlatmışlar borç olmuş 5000 küsur lira. Defalarca 4440542'i aradım ama kimse geri dönüş yapmadı. İnternet sitelerinden mesaj attım, talebiniz alınmıştır diye mail attılar. Bizle anlaşma yapan Vodafone Öz Atalar Bayisinden zaten muhatap bulamıyoruz.

Ebru 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ebru28 Ağustos 2013

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Buna benzer üçüncü cevap alışım. Umarım bana gerçekten dönüş yaparsınız. Ayrıca şikayetimi inceleyenler için söylüyorum; vodafone bana yine ilginize teşekkür ederiz gibi boş bir maille sırf cevap vermiş olmak için cevap verirde sorunuma çözüm bulmazsa burada yine paylaşıcam.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön