10 Şubat 2015

Vodafone Haber Vermeden Değiştirilen Tarife İçeriği!

"ÜclüAvantaj" tarifesine her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet olduğu için geçiş yapmıştım. Geçiş yaptığım esnada dakikaların her yöne olduğuna dair SMS'de geldi, self serviste de her yöne olarak görünüyordu. Yükleme yaptığımda belirtildiği şekilde idi ancak şu an Vodafone hiçbir bilgi vermeden her yöne olarak kullandığım dakikaları "şebeke içi" olarak değiştirmiştir.

Derhal mevcut tarifem deki dakikaların tekrar her yöne olarak düzeltilmesini istiyorum. Aksi durumda kendi hattımı ve bu tarifeden dolayı Vodafone'a geçiş yaptırdığım kişileri farklı bir operatöre taşıyacağım ve delil olarak SMS detaylarıyla birlikte BTK'ya şikayet edeceğimi bildirmek isterim.

İbrahim 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön