16 Mayıs 2013

Vodafone Günlük 5 TL Data Kullanımı Yaptığıma Dair Sürekli Mesaj Geliyor!

Telefonuma gelen data kullanımı diye bir mesaj geliyor aynen şöyle "tebrikler günlük 5 tl data kullanımı yaptınız saat 12 ye kadar geçerlidir diyor ancak ben internetin yüzüne bile bakmıyorum da bu 5 tl nereden geliyor? Lütfen buna bir çare bulun yoksa artık Vodafone lu olmayacağım ve arkadaşlarıma da bıraktıracağım.

Bu böyle devam ederse büyük müşteri kaybedeceksiniz her sitede bu şikayetten var ama faturaya yansıyor. Ben 22. 00 tl lik paket aldım yani 6 saat konuşma bedava ancak faturamın en düşüğü 32, 80 bu ne ya lütfen buna bi çare bulunuz. Ben böyle devam ederse başka operatörlere geçeceğim ve arkadaşlarımı da ona yönlendireceğim.

Ardacan 348 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532721xxxx numaralı hattınızın 11 Mayıs 2013 ve 16 Mayıs 2013 tarihleri arasında kullanımlarınız incelenmiş olup, internet bağlantılarının yapıldığı görülmüştür. Cihazınızın kontrolünü sağlamanızı rica ederiz. Cihazınız kaynaklı bağlantı kuruluyor olabileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön