Vodafone Güncelleme Sorunu!

Oğuz K. |

Bir yıl önce almış olduğum Vodafone Smart Tab 10 tabletin ürün satılırken 4. 0 android işlemci güncellemesinin daha sonra yapılabileceği söylenmiş ancak 1 yıl geçmesine rağmen android sürüm güncellemesi çıkmamıştır. Vodafone olarak yeni bir tablet piyasaya süren ve o modelde 4. 0 sürüm kullanıldığını biliyoruz.

Yeni sürüm satılabilsin veya hangi sebeple yapılıyor anlam veremiyorum ancak smart tab kullanıcıları olarak mağduruz. Vodafone ise binlerce kullanıcısına forumlarda, telefonda güncelleme olmayacağını yeni tabletlerle karşımıza çıkacaklarını söylemektedir. Eski tabletimizi çöpe mi atalım? Vodafone satana kadar arkamızda duran bir firmamızdır. Ya satış sonrası destek?

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz K.
  10 Mart
  21:33

  madem destekliyorsa neden güncelleme yapamıyoruz parasını verelim güncelleyin benim tabletimin sürümünü??? ben satarken 4.0 güncellemesi çıkacak dediğiniz tabletimin sürümünü 4.0 olarak görmek ve kullanmak istiyorum. ????

 • 04 Mart
  16:18

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Vodafone SmartTab Android 4.0 tablet Honeycomb destekli bir Android tablettir. Tablet için ICS yazılımı gelmeyeceğini ancak yeni Android sürümleriyle sizlerin karşısına çıkmaya ve hizmet vermeye devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?**default_id=destek-bizeulasin** Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mart
  17:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri