18 Nisan 2013

Vodafone Güncel Görüşme Detayları!

16.04.2013 tarihinde saniye bazlı tarifeyi kullanmaya başladım. Vodafone web sitesi üzerinden güncel görüşme detaylarımı incelediğimde tarife ücretlerinin çok çok üstünde ücretlendirmeye tabi olduğumu gördüm.

Müşteri hizmetlerini arayarak durumu ilettim. Basılmamış faturaya herhangi bir müdahale yapılamayacağını belirtti. Ben bu ücretlendirme üzerinden konuşmaya devam ettikçe çıkacak olan faturam inanılmaz fahiş olacaktır.

Fatura çıkmadan görüşme detaylarım incelensin yanlış fatura çıkmasın istiyorum ama fatura çıkmadan vodafone bunu inceleyemiyormuş. Artık gerçekten bıktım usandım. Aboneliğim boyunca 10 defa yanlış fatura ile uğraştım.

Murat 441 Okunma

Cevaplar

  • Murat 18 Nisan 2013

    240782646 nolu itiraz formu müşteri temsilciniz ile oluşturuldu. bu gecen ayın yanlış faturası şu an ki güncel faturamda yanlış. bu nasıl bir beceriksiz bir sistemdir ki aboneye her ay yanlış fatura çıkarılıyor. bu kaçıncı yanlış fatura sayısını unuttum.

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön