11 Nisan 2013

Vodafone Güncel Fatura Tutarı Hatası!

Cep avantaj 1000 paketinde taahhüt vererek aylık 30 tl karşılığında her yöne 1500 dakika konuşacağım pakete giriş yaptım. Ancak güncel faturam 75 tl civarında görünüyor.
internet , ücretli çağrılar kullanmadığım halde ve paketimden henüz 200 dk. kullanmışken 75 tl güncel fatura görünce müşteri hizmetlerini aradım , fatura kesilmeden yardımcı olamıyorlar.
Bu şekilde bu hattı nasıl kullanabilirim , her geçen gün güncel faturam artıyor. Güncel görüşmelerimde ücrete tabi ne olduğunun tarafıma bildirilmesini istiyorum.

Hayrettin 155 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin 26 Temmuz 2013

    Geri dönüş olmadı.. ancak sorun başkaymış.. onu anladım. tarifenin indirimi fatura kesilirken güncel faturadan düşülüyormuş..

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön