30 Aralık 2013

Vodafone Güncel Fatura Detayım Yüksek Görünüyor!

Data hattımı 6 gb'lık internet paketi ile taahhütlü kullanıyorum. Geçtiğimiz ay 6 gb kotam dolduğundan 1 gb ek paket aldım. Buraya kadar sorun yok fakat bu ay 6 gb'lık paketimin yanında 1 gb'lık paket de olduğundan önce 1 gb'lık paketi kullanıp bitirdim.

6 gb paketi kullanma başlamam gerekirken online işlemlerden güncel fatura detayına baktığımda 6 gb'lık paketimin öylece durduğunu, kullandığım dataların faturama ücret olarak yansıdığını fark ettim. 6 gb net paketim var kullandığım data o pakete yansımalı faturaya ek ücret ile değil.

Konu ile ilgili 2 defa müşteri hizmetlerini aradım. Bir sonuç alınmadı. Gereken düzeltmelerin yapılmasını istiyorum.

Uğur 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön